TURNIEJ "DZIKICH DRUŻYN"

24 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju piłkarskim „Dzikich drużyn”, który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 55 i Radę Osiedla „Pomorzany” w dwóch kategoriach wiekowych: drużyna chłopców z klas VII-VI oraz V-IV. Do południa walczyła starsza grupa w składzie: Maciej Stępień, Mateusz Pietras, Maciej Jurek, Paweł Ratajczak, Hubert Zaręba, Mateusz Kaczmarek, Mateusz Stawowy. Chłopcy wywalczyli trzecie miejsce, a Mateusz Stawowy został najlepszym bramkarzem turnieju. Po godzinie dwunastej do rywalizacji przystąpili młodsi reprezentanci naszej szkoły w składzie: Filip Mikołajczyk, Kacper Kamer, Szymon Tomkowicz, Krzysztof Kudyba, Marcin Marciniak, Miłosz Bielecki. Im również udało się zająć trzecie miejsce w turnieju. Chłopcy otrzymali pamiątkowy puchar i medal oraz słodkie upominki.