Dzień Babci Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w Stowarzyszeniu Razem łatwiej

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń  i radości. Uczniowie z naszej szkoły z klas I-VI pamiętali o tym święcie i odwiedzili Seniorów ze Stowarzyszenia Razem łatwiej   prezentując piękny program artystyczny. To wspaniałe święto! Łza kręci się w oku na myśl, że Ci młodsi pamiętają o nas – wzruszali się seniorzy oglądając występy, które przygotowały im dzieci ze świetlicy i chór szkolny.
Uczestnicy  Klubu mieli okazję świętować Dzień Babci i Dziadka  przy muzyce, wspólnym śpiewie kolęd oraz słuchając wierszy i życzeń przygotowanych na te okazję. Wspaniały nastrój świąteczny roznosił się wokoło. Seniorom w tym dniu dzieci wręczyły  ręcznie wykonane upominki - kapelusiki igielniki. Doceniamy wszystkie babcie i dziadków za rolę, jaką odgrywają w naszych rodzinach: opieka nad wnukami, uczenie ich, kultywowanie tradycji, przekazywanie wspomnień i informacji o przodkach i losach rodziny. Współczesne babcie i dziadkowie żyją w innych czasach niż ich poprzednicy i swoim życiem dostosowują się do współczesności. Jesteście wspaniali!