KONKURS NA WYKONANIE NAJPIĘKNIEJSZEJ SZOPKI BOŻONARODZENIOWEJ

Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie najpiękniejszej szopki Bożonarodzeniowej. Co roku, konkurs ten cieszy się dużym zainteresowaniem, czego efektem jest zawsze wystawa złożona z przepięknych prac. Mam nadzieję, że w tym roku również tak będzie.
   Szopki wykonujemy dowolną techniką z udziałem całej rodziny. Liczy się dobry pomysł i serce włożone w trud wykonania pracy. Podpisane prace przynosimy do końca listopada, do wychowawcy lub katechety.
   Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce w czasie festynu świątecznego , tj. 02.12.2017. przez głosowanie na wybraną szopkę. Głosować mogą wszyscy uczestnicy festynu. Każda praca będzie doceniona i nagrodzona.
   Po festynie prace konkursowe bedą zdobiły hol naszej szkoły jako wystawa i wprowadzały nas w atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. W tygodniu poprzedzającym święta szopki zabieramy do domu. Życzę owocnej pracy.
Koordynator konkursu - Dorota Skuratowska.