Pożegnania i podziękowania.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego składa serdeczne podziękowania działaczom samorządu - absolwentom klas VIII i VII naszej szkoły za miłą i owocną współpracę, za zaangażowanie w życie szkoły i za to, że zawsze mogliśmy na Was polegać.

Wasza praca i wsparcie było dla nas bezcenne. To dzięki Waszej, czasami trudnej pracy, w szkole mogliśmy przeżyć mnóstwo ciekawych i wesołych chwil. Wasza pomysłowość i optymizm pozwalał przezwyciężyć wszelkie trudności. Szczególne podziękowania kierujemy do Kamili Hes 8b Marii Wiśniowskiej 8b i Tymoteusza Trzcińskiego 7A oraz naszych niezawodnych dźwiękowców – Wiktora Romanowskiego 7a i Wojciecha Jastrzębskiego 7a, którzy poprzez swoje działania w szkole i dla szkoły zasłużyli na największe uznanie.

Było mi niezmiernie miło współpracować z Wami. Serdecznie dziękuję za życzliwość, uśmiech i czas dany innym.

Powodzenia.

Patrycja Sęczawa