• W międzyszkolnym konkursie czytelniczym Kto czyta książki, żyje podwójnie zorganizowanym przez SP 68  III miejsce zajęła uczennica klasy 3 a Thomai Chrystou  i wyróżnienie Victoria Czerniej 3 a. Laureatom i wyróżnionym gratulujemy.

05.04.2018 19:56 | więcej »
  • 24 marca 2018r. reprezentanci klas pierwszych: Julia Gryz, Lena Jankowska, Bartosz Makuch i Aleksander Jóźwiak wzięli udział w XIV Festiwalu Matematycznym Klas Początkowych organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 13 im. Orląt Lwowskich w Wielgowie. Nasza drużyna dopingowana przez rodziców i panie wychowawczynie walczyła bardzo dzielnie i zajęła V miejsce. Tytuł Mistrza Gier Matematycznych wywalczył Aleksander Jóźwiak z kl.I a.
    Gratulujemy naszym dzielnym pierwszakom!
    25.03.2018 22:28 | więcej »
  • 24 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju piłkarskim „Dzikich drużyn”, który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 55 i Radę Osiedla „Pomorzany” w dwóch kategoriach wiekowych: drużyna chłopców z klas VII-VI oraz V-IV. Do południa walczyła starsza grupa w składzie: Maciej Stępień, Mateusz Pietras, Maciej Jurek, Paweł Ratajczak, Hubert Zaręba, Mateusz Kaczmarek, Mateusz Stawowy. Chłopcy wywalczyli trzecie miejsce, a Mateusz Stawowy został najlepszym bramkarzem turnieju. Po godzinie dwunastej do rywalizacji przystąpili młodsi reprezentanci naszej szkoły w składzie: Filip Mikołajczyk, Kacper Kamer, Szymon Tomkowicz, Krzysztof Kudyba, Marcin Marciniak, Miłosz Bielecki. Im również udało się zająć trzecie miejsce w turnieju. Chłopcy otrzymali pamiątkowy puchar i medal oraz słodkie upominki.
    14.03.2018 20:29 | więcej »
  • Gratulujemy Marcinowi Marciniakowi za zajęcia II miejsca w XIII Zachodnipomorskim Konkursie "SUDOKU - cyfry muszą pozostać samotne" w kategorii szkół podstawowych klas IV - V zorganizowanym przez Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego w Szczecinie.
    07.03.2018 00:35 | więcej »
  • 1 - 7 grudnia 2017r. w naszej szkole odbywała się olimpiada ogólnopolska dla uczniów klas 2 i 3. Uczniowie wzięli udział w konkursach: czytelniczym, ortograficznym, matematycznym i plastycznym.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursach.

Gratulujemy zwycięzcom:

1. Konkurs plastyczny

Gabriela Talarek kl. 2 a – wyróżnienie

1. Konkurs czytelniczy

Ewelina Włodarska kl. 2 a – III miejsce

1. Konkurs ortograficzny

Ewelina Włodarska kl. 2 a – wyróżnienie

07.03.2018 00:28 | więcej »
  • 3 stycznia odbył się w naszej szkolny coroczny Szkolny konkurs recytatorski. Na scenie zaprezentowało się 12 recytatorów z klas I-III. Wszystkie występy oceniało jury w składzie: Paulina Olejniczak, Małgorzata Grzeszczak i Małgorzata Kita oraz publiczność. Uczniowie wspaniale przygotowali się do swoich występów. Publiczność i jury przeżywali zarówno chwile wzruszeń, jak i radości. Najlepszym jury przyznało następujące nagrody:
    I miejsce-Ewelina Włodarska z klasy IIa,
    II miejsce Wojciech Krzysiek z klasy IIIb,
    III miejsce Lena Jankowska z klasy Ib.
    Publiczność również wybrała swojego zwycięzcę - Kamila Spodniewskiego z klasy IIIb.

Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane prze Radę Rodziców naszej szkoły. Wszystkim recytatorom dziękujemy za udział i wspaniałe występy a laureatom serdecznie gratulujemy.

10.01.2018 22:46 | więcej »
  • Dnia 02.12.2017r. w czasie trwania Festynu Świątecznego, w naszej szkole miało miejsce głosowanie w konkursie na wykonanie najpiękniejszej szopki Bożonarodzeniowe. Wszystkie wykonane prace były jak co roku zachwycające piękne i godne uznania. Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu ich rodzin za serce i trud jaki włożyli w wykonanie swego dzieła. Wszystkie głosy oddane na poszczególne szopki zostały skrupulatnie policzone przez Komisję Skrutacyjną w składzie: p. B. Urbańska, p. M. Próba i p. D. Skuratowska. A oto wyniki:

I miejsce Nikodem Marszałek kl. II b

II miejsce Weronika Dewecka kl. V a

III miejsce Jan Krzywoń kl. III b

Wyróżnienia - Karolina Woźniak kl. III b, Marcel Kościuszki kl. III a, Natalia Kubiak kl. III a.

Podziękowania za udział - Aleksander Jóźwiak kl. I a, Jakub Pawlak kl. III b, Mateusz Głowiński kl. VI b, Dawid Wartolec kl. III a, Alicja Kniaź kl. III b, Franciszek Zadarko kl. III b.

10.01.2018 22:44 | więcej »
  • Gratulujemy Kamili Hes z kl. 6 b zajęcia I miejsca w kategorii kl. 6 oraz Szymonowi Tomkowiczowi z kl. 4 c zdobycia wyróżnienia w kategorii kl. 4 w VI Międzyszkolnym Konkursie na list do Świętego Mikołaja w języku angielskim organizowanym przez Szkołę Podstawową nr  11 w Szczecinie.
    10.01.2018 14:33 | więcej »
  • 12 grudnia 2017r. nasi uczniowie brali udział w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w VI Turnieju piłki siatkowej drużyn mieszanych szkół podstawowych i zajęli III miejsce. Gratulujemy!
    09.01.2018 20:41 | więcej »
  • Co roku uczniowie naszej szkoły licznie reprezentują nas w konkursie plastycznym "Laurka dla Pani". W tym roku prace dwóch uczennic z kl. 3 b zachwyciły jury, które przyznało im nagrody rzeczowe i dyplomy.
    I miejsce Justyna Parafieńczyk oraz wyróżnienie Thomai Chrystou. Gratulujemy!

09.01.2018 20:56 | więcej »
  • WYNIKI KONKURSU LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA- VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS 4-6 w SP 11

14 uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie. Do SP 11 spłynęło 90 listów!

Na poziomie klas 4- wyróżnienie zdobył Szymon Tomkowicz z klasy 4c.

Na poziomie klas 6- I miejsce zdobyła Kamila Hes z klasy 6b.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

28.12.2017 23:53 | więcej »