SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI kl.I - III

3 stycznia odbył się w naszej szkolny coroczny Szkolny konkurs recytatorski. Na scenie zaprezentowało się 12 recytatorów z klas I-III. Wszystkie występy oceniało jury w składzie: Paulina Olejniczak, Małgorzata Grzeszczak i Małgorzata Kita oraz publiczność. Uczniowie wspaniale przygotowali się do swoich występów. Publiczność i jury przeżywali zarówno chwile wzruszeń, jak i radości. Najlepszym jury przyznało następujące nagrody:
I miejsce-Ewelina Włodarska z klasy IIa,
II miejsce Wojciech Krzysiek z klasy IIIb,
III miejsce Lena Jankowska z klasy Ib.
Publiczność również wybrała swojego zwycięzcę - Kamila Spodniewskiego z klasy IIIb.

Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane prze Radę Rodziców naszej szkoły. Wszystkim recytatorom dziękujemy za udział i wspaniałe występy a laureatom serdecznie gratulujemy.