Dla uczniów i rodziców

Zajęcia pozalekcyjne

Rozwijanie zainteresowań uczniów

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce zajęć

1.

Kaszubowska Barbara

Koło recytatorskie

poniedziałek

1535-1625

sala 3

2.

Kita Małgorzata

Koło literackie

środa

1540–16 25

sala 8

3.

Zubelewicz Sylwia

Koło dziennikarskie

poniedziałek

1540-1625

sala 8

4.

Cepińska Jolanta

Koło informatyczne

poniedziałek

1630–1715

sala 2

5.

Rajmund Katarzyna

Koło matematyczne klas V/VI

wtorek

855–940

sala 7

6.

Ziemkiewicz Ewa

Koło matematyczne

Środa

1540-1625

sala 26

7.

Czeremcha-Olszewska Dorota

Koło języka angielskiego dla klas VII,VIII

środa

1540-1625

sala 6

8.

Pałka Violetta

Koło języka angielskiego dla klas V,VI

wtorek

1540–16 25

sala 6

9.

Wójcikowska Ilona

Koło języka angielskiego. Przygotowanie do egzaminu klas VIII.

czwartek

1430-1525

sala 6

10.

Głowska Karolina

Koło języka niemieckiego

poniedziałek

1450 –1535

sala 6

11.

Bonter Burdzicka Paulina, Jukiel Anna

Koło biologiczno-eksperymentalne

wtorek

1450–1535

sala 3

12.

Czugała Jacek, Petryniak Żanetta, Próba Marzena, Bonter-Burdzicka Paulina

SKKT

sobota

według podanych godzin

w terenie

13.

Chyżowska-Kwiecień Iwona

SKS piłka nożna chłopców z klas IV - VIII

poniedziałek

1540–1715

sala gimnastyczna

14.

Pusiak-Marek Beata

SKS

środa

1630–1715

sala gimnastyczna

15.

Pusiak-Marek Beata

Koło szachowe

wtorek

1540-1625

sala 26

16.

Mytkowski Zbigniew

Gry drużynowe  koszykówka, siatkówka

środa

1730–1815

sala gimnastyczna

17.

Czugała Magdalena

Koło twórczego ucznia

środa

1140–1225

mała świetlica

18.

Grzeszczak Małgorzata

Koło przyrodnicze

czwartek

1540–1625

sala 23

19.

Lorenc Małgorzata

Koło matematyczno-przyrodnicze

czwartek

1355–1440

sala 26

20.

Stanecka Mirella

Koło czytelnicze

środa

1630–1715

sala 23

21.

Wilk Anna

Koło plastyczne

wtorek

1540–1625

sala 25

22.

Gryciuk Renata

Koło plastyczne

czwartek

1540–1635

sala 5

23.

Gryciuk Renata

BRD

środa

1540–1635

sala 5

24.

Sęczawa Patrycja

Chór

poniedziałek

950–1035

sala

25.

Skuratowska Dorota

Koło biblijne

poniedziałek

1630–1715

sala 25

26.

Sondej-Ciszewska Iwona

Koło plastyczne

poniedziałek

1115–1200

świetlica

27.

Urbańska Beata

Koło biblioteczne

od poniedziałku do wtorku

przerwy pomiedzy lekcjami

biblioteka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 20 im. ks. Jana Twardowskiego
    ul. Dobrzyńska 2
    70-025 Szczecin
  • (+91) 4821621

Galeria zdjęć