• Olimpiada Olimpus

• 12.05.2021 11:35
        • Drodzy Uczniowie. Dziękujemy za udział w ogólnopolskiej olimpiadzie Olimpus z matematyki, fizyki i języka angielskiego oraz gratulujemy Wam dobrych wyników.
          W szczególności pragniemy wyróżnić Laureatów poszczególnych kategorii:
          Język angielski - kl. 4: Bartosz Sobota - miejsce 13
          Język angielski - kl. 6: Alicja Kniaź - miejsce 13
          Język angielski - kl. 8: Hanna Kozdra i Igor Dziuba - ex aequo miejsce 9
          Matematyka - kl. 8: Igor Dziuba - miejsce 14 oraz Dawid Burdzicki - miejsce 15
        • IV międzyszkolny konkurs „Chrońmy szczecińskie krokusy”

• 12.05.2021 11:33
        • Uczniowie naszej szkoły kolejny raz wzięli udział w konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 48 w Szczecinie „Chrońmy szczecińskie krokusy”, który polegał na napisaniu hasła zachęcającego do ochrony szczecińskich krokusów. W związku z pandemią długo czekaliśmy na wyniki, niestety niemożliwe okazało się zorganizowanie uroczystego podsumowania konkursu. Na konkurs wpłynęło aż 270 haseł z 20 szczecińskich szkół podstawowych. Jury przyznało 10 tytułów laureatów oraz 7 wyróżnień. Z naszej szkoły tytuł laureata otrzymała Natalia Kopeć z klasy III a. Dwie tabliczki ze stworzonym przez naszą uczennicę hasłem: „Jasne Błonia pięknieją, gdy krokusy na nich widnieją. Spacerowiczu miły, spaceruj tak, żeby zawsze tu były” zostały umieszczone na Jasnych Błoniach, a jedna przed naszą szkołą. Laureatce gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za liczny udział w konkursie. Po powrocie do szkoły otrzymacie pamiątkowe dyplomy. Wszystkich uczniów i rodziców zachęcamy do odwiedzenia Jasnych Błoni, podziwiania piękna kwitnących właśnie krokusów i odnalezienia wśród nich tabliczek z hasłami naszej laureatki.

Koordynator konkursu:

Paulina Bonter - Burdzicka

• Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych

• 12.05.2021 11:31
        • Z wielką radością informujemy,  że nasi uczniowie osiągnęli bardzo duże sukcesy w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Etap wojewódzki Konkursu Geograficznego:

Dawid Burdzicki kl. VIII a – tytuł laureata

Maciej Wierzelewski kl. VI b – tytuł finalisty

Etap wojewódzki Konkursu Matematycznego:

Dawid Burdzicki kl. VIII a – tytuł finalisty

Chłopcy, wielkie brawa i gratulacje dla Was!

Składamy również podziękowania paniom Żanetcie Petryniak i Ewie Ziemkiewicz za pomoc w przygotowaniach do konkursów.

• Konkurs fotograficzny Szczecin wiosną ożywiony

• 12.05.2021 11:30
        • Z radością informujemy, że

uczennica klasy I A z naszej szkoły

Milena Stwora

zdobyła II miejsce

w międzyszkolnym konkursie fotograficznym

Szczecin wiosną ożywiony

zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 1 im. Bolesława Chrobrego

w Szczecinie.

Milena wykonała zdjęcie: Gotowość do lotu.

• Konkurs recytatorski "Zimowe nastroje"

• 18.03.2021 17:17
        • Miło nam poinformować, że uczeń klasy 2a Marcel Socha zajął 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt „Zimowe nastroje”.

Serdecznie gratulujemy wysokiego miejsca Marcelowi!