• Dzień Otwarty Szkoły

Zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły

7 marca 2023 r., godzina 16:00 - 17:30

• Szkolny konkurs wiedzy o Polsce w języku angielskim Tell Me about Poland

Przed feriami uczniowie klas IV-VIII poznali wyniki szkolnego konkursu wiedzy o Polsce w języku angielskim Tell Me about Poland. Jak widać po minach uczestników niektóre pytania zaskoczyły ich poziomem trudności, jednak wyniki pokazują, że wiedza o Polsce i umiejętności językowe są na właściwym poziomie. Thank you for taking part, well done.

• Wyniki Konkursu Bezpieczny Internet

Konkurs Bezpieczny Internet wygrały:

I miejsce - Ola Piątek (1B) i Zuza Sienkiewicz (1B)

II miejsce - Franek Drapała (1B) i Amelia Kieruczenko, Klaudia Karpińska (3A)

III miejsce - Natalia Ratajczyk, Hela Jurszo (3A) i Milena Stwora, Ania Krywka, Julia Maślak (3A)

Gratulujemy!!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Odbiór stypendiów od 16.02.2023 r. od godziny 8:00.

• BAL KARNAWAŁOWY w SP20

• Zaproszenie na Bal Karnawałowy

• Drodzy Rodzice

ZAPRASZAMY wszystkich rodziców wraz z dziećmi 02 lutego 2023 r.  na Dzień Otwarty Szkoły.

W programie:

Prezentacje sal

Zajęcia plastyczne

Pokaz Robotyki

Zajęcia sportowe itp.

• Drodzy Rodzice

Od 6 marca 2023 r. w naszej szkole rozpocznie się rekrutacja do klas pierwszych oraz oddziałów przedszkolnych. Wszelkie informacje dostępne są w zakładce O szkole/ Rekrutacje. Zapraszamy.

• Podsumowanie osiągnięć w I semestrze roku szkolnego 2022-2023

Nowa galeria Podsumowanie osiągnięć w I semestrze roku szkolnego 2022-2023 została dodana do albumu fotograficznego

• Szkolne Koło Wolontariatu

• Najlepsi uczniowie klas I - VIII w pierwszym półroczu roku szkolnego 2022/2023

• Konkurs wiedzy o Polsce w języku angielskim

• Zapraszamy na Dni Otwarte Szkoły

Zapraszamy na Dni Otwarte Szkoły 02.02.2023r. w godzinach 16:30 - 18:00

• Informacja dotycząca spożywania napojów energetycznych

• Zaproszenie do XVI Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

• Informacje dla Rodziców/Opiekunów dot. Dyżuru Wakacyjnego

• Spotkania świąteczne i podziękowania.

W ostatnich dniach przed przerwą świąteczną Pan Dyrektor spotkał się z uczniami wszystkich klas.

Złożył uczniom życzenia i przypomniał o zasadach bezpieczeństwa w czasie powitania Nowego Roku.

Była to też okazja do wyrażenia wdzięczności Panom Policjantom za odnalezienie św. Mikołaja i reniferów ;=))

Wręczyliśmy panom okolicznościowe dyplomy i laurki.

WSZYSCY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

• Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Nożnej

12 grudnia odbył się w naszej szkole Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Nożnej. Wzięli w nim udział chłopcy z klas czwartych, piątych i szóstych. Rozgrywki odbywały się zgodnie z zasadami zdrowej i sportowej rywalizacji, a chłopcy bez zastrzeżeń przestrzegali zasad fair play. Poszczególnym meczom towarzyszyły sportowe emocje. Zwyciężył zespół w składzie: Kamil Wesołowski z V B, Nazar Stegnenko z VI A i Jakub Leśniowski z V B. Gratulujemy!

• Życzenia Świąteczne

strona: