• Informacje

•

RODO: Klauzula informacyjna dla osób korzystających z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Komunikat z dn. 7.05.2021r.

Składanie wniosków o świadczenie socjalne z ZFŚS

(wczasy turystyczne 2021r.)

Wnioski można pobrać ze szkolnej strony internetowej lub z portierni szkoły

Szanowni Państwo,

Nauczyciele, pracownicy administracji, obsługi, emeryci i renciści – byli pracownicy szkoły, dla których szkoła  była ostatnim miejscem zatrudnienia przed przejściem na emeryturę, rentę lub nauczycielskie świadczenie kompensacyjne oraz emeryci, renciści i nauczyciele pobierający nauczycielskie świadczenie kompensacyjne ze zlikwidowanych placówek, wskazani przez organ prowadzący.

Uprzejmie informuję, że w okresie 10.05.2021r. do 18.05.2021r. można składać wnioski o świadczenie socjalne (wczasy turystyczne 2021)

Z uwagi na stan epidemiczny wnioski można dostarczyć:

1. Pocztą tradycyjną na adres szkoły:
          2. Pocztą elektroniczną:
            Zeskanowany wniosek wraz z podpisem wnioskodawcy
            adres email:

sp20@miasto.szczecin.pl
          3. Dostarczyć osobiście i wrzucić do znajdującej się w portierni szkoły skrzynki – wejście główne.
          4.  W przypadku emerytów i rencistów wraz z wnioskiem należy dostarczyć decyzję ZUS, o waloryzacji emerytury/ renty z dnia 31 marca 2021r.

Wniosek o świadczenie z ZFŚS w SP20

Komunikat z dn. 29.10.2020r.

Składanie wniosków o świadczenie socjalne (świąteczne) z ZFŚS

Obowiązuje nowy wzór formularza!

Wnioski można pobrać ze szkolnej strony internetowej lub  z portierni szkoły

W przypadku osób, które złożyły już wniosek (na dotychczasowym wzorze formularza)
          nie ma obowiązku ponownego składania wniosku.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że w okresie 31.10.2020r. do 16.11.2020r. można składać wnioski o świadczenie socjalne - świąteczne z ZFŚS.

Z uwagi na stan epidemiczny wnioski można dostarczyć:

1. Pocztą tradycyjną na adres szkoły:
          2. Pocztą elektroniczną:
            Zeskanowany wniosek wraz z podpisem wnioskodawcy na adres email:

sp20@miasto.szczecin.pl
          3. Wrzucić do znajdującej się w portierni szkoły skrzynki – wejście główne.

Wniosek o świadczenie z ZFŚS w SP20

___________________________________________________________________________________________________________________________

Komunikat       z dn. 6.05.2020r.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że w okresie 01.06.2020r. – 15.06.2020r. można składać wnioski o świadczenie socjalne z ZFŚS wraz z wnioskiem, proszę dostarczyć aktualną decyzją ZUS o wysokości otrzymywanej emerytury, renty z uwzględnieniem ostatniej waloryzacji.

Z uwagi na stan epidemiczny wnioski wraz z decyzją ZUS można przesyłać:

1. Pocztą tradycyjną na adres szkoły :
          2. Pocztą elektroniczną
            Zeskanowany wniosek wraz z decyzją ZUS
            Adres email:
            sp20@miasto.szczecin.pl
          3. Dostarczyć osobiście i złożyć w zaklejonej kopercie w dyżurce szkoły.