Dla uczniów i rodziców

Konsultacje nauczycieli

 

Plan konsultacji nauczycieli w  I półroczu roku szkolnego 2019/2020

Lp.

Nazwisko i imię

Miesiąc         data

Godzina

Miejsce (sala)

1.     

Bonter-Burdzicka Paulina

Wrzesień

26 IX

 

 

1450

 

pokój nauczycielski

Październik  

10 X, 24 X

Listopad  

27 XI

Grudzień  

19 XII

Styczeń

9 I

2.     

Cepińska Jolanta

Wrzesień

23 IX

 

1540

 

sala 2

Październik  

7 X, 21 X

Listopad  

4 XI

Grudzień  

2 XII

Styczeń

13 I

3.     

Chrystou Anna

Wrzesień

25 IX

 

1030

 

pokój nauczycielski

Październik  

9 X, 23 X

Listopad  

6 XI

Grudzień  

4 XII

Styczeń

15 I

4.     

Chyżowska-Kwiecień Iwona

Wrzesień

16 IX

 

1540

 

sala gimnastyczna

Październik  

7 X, 21 X

Listopad  

18 XI

Grudzień  

16 XII

Styczeń

13 I

5.     

Czeremcha-Olszewska Dorota

Wrzesień

17 IX

 

1540

 

pokój nauczycielski

Październik  

8 X, 22 X

Listopad  

19 XI

Grudzień  

17 XII

Styczeń

6 I

6.     

Czugała Jacek

Wrzesień

25 IX

 

1540

 

pokój nauczycielski

Październik   

9 X, 23 X

 Listopad       

6 XI

Grudzień     

4 XII

Styczeń

15 I

7.     

Czugała Magdalena

Wrzesień

26 IX

 

1540

 

sala 11

Październik  

3 X, 24 X

Listopad  

28 XI

Grudzień  

19 XII

Styczęń

30 I

8.     

Głowska Karolina

Wrzesień

16 IX

 

1540

 

sala 6

Październik  

7 X, 21 X

Listopad  

18 XI

Grudzień  

16 XII

Styczeń

13 I

9.     

Gryciuk Renata

Wrzesień

24 IX

 

1700

 

świetlica

Październik  

8 X, 22 X

Listopad  

26 XI

Grudzień  

17 XII

Styczeń  

7 I

10.  

Grzeszczak Małgorzata

Wrzesień

24 IX

 

1630

 

sala 23

Październik   

8 X, 22 X

Listopad       

26 XI

Grudzień       

17 XII

Styczeń  

7 I

11.  

Jukiel Anna

Wrzesień

17 IX

715

715  1535

715

715

1700

 

sala 7

Październik  

1 X, 18 X

Listopad  

5 XI

Grudzień  

3 XII

Styczeń  

20 I

12.  

Kaszubowska Barbara

Wrzesień

16 IX

 

1540

 

sala 25

Październik  

7 X, 21 X

Listopad  

18 XI

Grudzień  

2 XII

Styczeń

13 I

13.  

Kita Małgorzata

Wrzesień

17 IX

 

1450

 

sala 8

Październik  

8 X, 22 X

Listopad  

26 XI

Grudzień  

17 XII

Styczeń

7 I

14.  

Lickiewicz Małgorzata

Wrzesień

17 IX

 

 

1000

 

pokój nauczycielski

Październik   

1 X, 15 X

Listopad       

12 XI

Grudzień        

 

Styczeń

21 I

15.  

Lorenc Małgorzata

Wrzesień

27 IX

 

1540

 

sala 22

Październik  

4 X,11 X

Listopad  

29 XI

Grudzień  

20 XII

Styczeń

24 I

16.  

Pałka Violetta

Wrzesień

18 IX

 

1540

 

pokój nauczycielski

Październik  

9 X, 23 X

Listopad  

20 XI

Grudzień  

4 XII

Styczeń

8 I

17.  

Petryniak Żanetta

Wrzesień

20 IX

 

1700

 

pokój nauczycielski

Październik  

11 X, 25 X

Listopad  

15 XI

Grudzień  

20 XII

Styczeń

10 I

18.  

Próba Marzena

Wrzesień

23 IX

 

1540

 

sala 3

Październik    

7 X, 21 X

Listopad          

18 XI

Grudzień       

2 XII

 Styczeń

13 I

19.  

Pusiak-Marek Beata

Wrzesień

19 IX

 

1450

 

pokój nauczycielski

Październik  

10 X, 24 X

Listopad  

7 XI

Grudzień  

5 XII

Styczeń  

9 I

20.  

Rajmund Katarzyna

Wrzesień

17 IX

 

1445

 

sala 7

Październik  

8 X, 22 X

Listopad  

19 XI

Grudzień  

17 XII

Styczeń

7 I

21.  

Sajewicz Bożena

Wrzesień

 

 

 

Październik  

 

Listopad  

 

Grudzień  

 

Styczeń

 

22.  

Sęczawa Patrycja

Wrzesień

20 IX

 

1630

 

sala 24

Październik    

11 X, 18 X

Listopad         

8 XI

Grudzień       

13 XII

 

 

Styczeń

10 I

23.  

Skuratowska Dorota

Wrzesień

26 IX

 

1625

 

sala 22

Październik  

10 X, 24 X

Listopad  

28 XI

Grudzień  

12 XII

Styczeń

30 I

24.  

Stanecka Mirella

Wrzesień

16 IX

 

1630

 

sala 23

Październik  

7 X, 21 X

Listopad  

18 XI

Grudzień  

9 XII

Styczeń

6 I

25.  

Wilk Anna

Wrzesień

19 IX

 

1625

 

sala 24

Październik  

10 X, 17 X

Listopad  

7 XI

Grudzień  

12 XII

Styczeń

 9 I

26.  

Wójcikowska Ilona

Wrzesień

26 IX

 

1525

 

pokój nauczycielski

Październik   

10 X, 17 X

Listopad         

7 XI

Grudzień      

5 XII

Styczeń

9 I

27.  

Załuska Małgorzata

Wrzesień

19 IX

 

1540

 

sala 7

Październik  

3 X, 10 X

Listopad  

7 XI

Grudzień  

5 XII

Styczeń

2 I

28.  

Zubelewicz Sylwia

Wrzesień

16 IX

 

1540

 

sala 8

Październik  

7 X, 21 X

Listopad  

18 XI

Grudzień  

16 XII

Styczeń

13 I

29.  

Ziemkiewicz Ewa

Wrzesień

25 IX

 

1625

 

sala 26

Październik  

16 X, 30 X

Listopad  

20 XI

Grudzień  

4 XII

Styczeń

15     

30

Iwona Ciszewska Sondej

 

Wrzesień

23 IX

 

1700

 

świetlica

Październik  

7 X, 21 X

Listopad  

18 XI

Grudzień  

8 XII

Styczeń

20 I

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 20 im. ks. Jana Twardowskiego
    ul. Dobrzyńska 2
    70-025 Szczecin
  • (+91) 4821621

Galeria zdjęć