Dla uczniów i rodziców

Zajęcia pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Zajęcia pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1.

Bonter-Burdzicka Paulina

zajęcia rewalidacyjne

piątek

745-845

sala 11

2.

Bonter-Burdzicka Paulina

zajęcia rewalidacyjne

poniedziałek

1030-1130

sala 11

3.

Bonter-Burdzicka Paulina

zajęcia rewalidacyjne

środa

730-830

830-930

sala 11

4.

Cepińska Jolanta

zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa 4

poniedziałek

1350

sala 2

5.

Czugała Magdalena

zajęcia rewalidacyjne

wtorek

930-1130

sala 11

6.

Czugała Magdalena

zajęcia logopedyczne

czwartek

855-1100

sala 11

7.

Grzeszczak Małgorzata

zajęcia wyrównawcze klasa 1b, 2a, 3a

poniedziałek

1250-1340

sala 11

8.

Jastrowicz Małgorzata

zajęcia rewalidacyjne

czwartek

800-1000

 

9.

Kaszubowska Barbara

zajęcia wyrównacze język polski

poniedziałek

950-1035

sala 9

10.

Kita Małgorzata

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego klasa VIII

wtorek

1540-1625

sala 8

11.

Kita Małgorzata

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego klasa V

środa

1450-1535

sala 11

12.

Lorenc Małgorzata

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne klasy

1a,2b,3b,4a

środa (naprzemiennie co drugi tydzień)

1635-1720

sala 22

13.

Rajmund Katarzyna

zajęcia wyrównawcze z matematyka  klasa VI

poniedziałek

950-1035

sala 9

14.

Sajewicz Bożena

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne klasa 1a,1b, 2a

poniedziałek

1250-1335

sala 19

15.

Sajewicz Bożena

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne klasa 4a

czwartek

800-845

sala 19

16.

Stanecka Mirella

zajęcia wyrównawcze klas 1a, 2b, 3b

czwartek

1250-1340

sala 11

17.

Urbańska Beata

zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

piątek

środa

1130-1230

1630-1730

biblioteka

biblioteka

18.

Zubelewicz Sylwia

zajęcia wyrównawcze język polski klasa IV, klasa VII

poniedziałek

1450-1535

sala 8

19.

Ziemkiewicz Ewa

zajęcia wyrównawcze matematyka klasa V

środa

800-845

sala 26

20.

Ziemkiewicz Ewa

zajęcia wyrównawcze matematyka klas VII, VIII

poniedziałek

800-845

sala 26

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 20 im. ks. Jana Twardowskiego
    ul. Dobrzyńska 2
    70-025 Szczecin
  • (+91) 4821621

Galeria zdjęć